| strona główna | serwis & gwarancja | warunki dostawy | Autoryzowany Dystrybutor Ekspresów Do Kawy Melitta®
Sklep Warszawa 22 243-81-57 Sklep Gdańsk 58 354-64-74 - Masz Pytanie? Zadzwoń! Udzielimy Ci Odpowiedzi!
O nas:

Szanowny kliencie, firma MegaKuchnia powstała z myślą, aby nieść radość z zakupionego towaru. Dbamy o właściwy dobór towaru pod względem estetyki i funkcjonalności. Od początku działalności kładziemy nacisk na budowanie sieci sprzedaży w oparciu o nowoczesne, elektroniczne kanały dystrybucji. Mając jednak świadomość, że bardzo często, niezbędny jest kontakt Klienta z produktem i pomoc sprzedawcy-doradcy rozwijamy także własny salon sprzedaży ekspresów.

Jako firma jesteśmy związani ze sprzedażą ekspresów od 2007 roku i specjalizujemy się w sprzedaży ekspresów Melitta® oraz ekspresów innych marek. Gwarantujemy kupującemu, iż towar, który sprzedajemy nie posiada ukrytych wad, jest wysokiej jakości. Wszystkie sprzedawane przedmioty są fabrycznie nowe, pochodzą od polskich dystrybutorów. Nasi pracownicy są gotowi, by pomóc klientowi w każdej sprawie i służyć poradą w wyborze sprzętu. Pragniemy, aby klient był usatysfakcjonowany i chętnie do nas wracał.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ekspresów Melitta®, jak również prowadzimy serwis pogwarancyjny ekspresów innych marek.


Polecamy strony:

MegaKuchnia.pl
Cofena.pl
Melitta.waw.pl
Severin.com.pl
juraservice.pl
caffeprego.pl

MegaKuchnia - oficjalny sprzedawca marki Melitta

Marka MegaKuchnia powstała z myślą stworzenia miejsca w którym prawdziwy pasjonat kawy znajdzie się jak w niebie. Oferujemy najlepsze marki produkujące kawę, akcesoria oraz ekspresy do kawy.


Copyright (C) - MegaKuchnia
Dane firmy: Firma Handlowo Usługowa MegaKuchnia Kamil Boczek, ul. Górczewska 27/35, 01-139 Warszawa, NIP: 727-275-21-20

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.
MegaKuchnia w katalogu Gwiazdor